IR9 Panel na podczerwien GP-Line, 900x1000 mm, 865W
W magazynie
Numer artykułu
8123396
| Oznaczenie produktu | IR9 Panel na podczerwien GP-Line, 900x1000 mm, 865W |
|---|---|
| Numer artykułu | 8123396 |
| Kolor | weiss |
| Klasa ochrony | IP44 |
| Długość w mm | 1000,000000 |
| Wysokość w mm | 20,0 |
| Szerokość w mm | 900,0 |
| Moc czynna w watach | 865 W |
| Napięcie nominalne | 230 V AC |
| Waga [g/szt.] | 8100 |
| Wymagana masa chłodząca g/m | 0 |
| Gwarancja w latach | 5 |
| Opis | Panel na podczerwien z opcjonalna ramka swietlna zapewnia wydajne ogrzewanie i nowoczesny wyglad. Dzieki zaawansowanej technologii podczerwieni zapewnia równomierne, energooszczedne ogrzewanie. Ramka swietlna estetycznie komponuje sie z kazda aranzacja wnetrza. Idealny do pomieszczen mieszkalnych, biur lub lazienek, panel gwarantuje dluga zywotnosc i latwy montaz. Stylowe i zrównowazone rozwiazanie grzewcze dla kazdego domu. Nie zaleca sie stosowania sciemniaczy, poniewaz obniza to wydajnosc. Temperatura powierzchni: ok. 90°C - 105°C | Powierzchnia: strukturalna, malowana proszkowo na matowa biel | Wspólczynnik promieniowania zgodnie z norma DIN EN IEC 60675-3 = 67% |
| Nadaje się również do użytku na mokro/na zewnątrz | Nie |






