T01 Sterowanie IR, przekaznik 230V z wejsciem radiowym, max. 2300W
W magazynie
Numer artykułu
8123435
| Oznaczenie produktu | T01 Sterowanie IR, przekaznik 230V z wejsciem radiowym, max. 2300W |
|---|---|
| Numer artykułu | 8123435 |
| Dopuszczalna temp. otoczenia | -20°C - 45°C |
| Kolor | weiss |
| Długość w mm | 49,000000 |
| Wysokość w mm | 25,0 |
| Szerokość w mm | 49,0 |
| Napięcie nominalne | 220 - 240 V AC |
| Waga [g/szt.] | 44 |
| Wymagana masa chłodząca g/m | 0 |
| Gwarancja w latach | 2 |
| Opis | Ten kompaktowy odbiornik radiowy ulatwia modernizacje wlaczników swiatla bez koniecznosci ukladania kabli. Jest on po prostu podlaczany za przelacznikiem w puszce sciennej i umozliwia wygodne sterowanie podlaczonymi swiatlami lub lampami za pomoca nadajnika radiowego. Odbiornik jest kompatybilny z przelacznikami 1- i 2-kanalowymi i oferuje elastyczne rozwiazanie do sterowania oswietleniem. Posiada wskaznik LED funkcji w obudowie, który nie jest widoczny z zewnatrz, a takze automatyczna synchronizacje czestotliwosci, aby uniknac nakladania sie z innymi czestotliwosciami. Odbiornik obsluguje do 10 kanalów i dziala na czestotliwosci 433,92 MHz. Moze obslugiwac maksymalna moc 2000W z obciazeniem rezystancyjnym i 300W z obciazeniem indukcyjnym. Dziala przy napieciu 230V i czestotliwosci 50Hz, a odbiornik miesci sie w standardowych puszkach podtynkowych. Dzieki kompaktowym wymiarom 49 x 49 x 25 mm oraz podlaczeniu przewodu fazowego i neutralnego, odbiornik radiowy jest prostym i elastycznym rozwiazaniem do sterowania oswietleniem. |
| Nadaje się również do użytku na mokro/na zewnątrz | Tak |