IR1 Panel podczerwieni GP-Line, 320x520 mm, 160W
W magazynie
Numer artykułu
8123388
| Oznaczenie produktu | IR1 Panel podczerwieni GP-Line, 320x520 mm, 160W |
|---|---|
| Numer artykułu | 8123388 |
| Kolor | weiss |
| Klasa ochrony | IP44 |
| Długość w mm | 520,000000 |
| Wysokość w mm | 20,0 |
| Szerokość w mm | 320,0 |
| Moc czynna w watach | 160 W |
| Napięcie nominalne | 230 V AC |
| Waga [g/szt.] | 4000 |
| Wymagana masa chłodząca g/m | 0 |
| Gwarancja w latach | 5 |
| Opis | Panel na podczerwien z opcjonalna ramka swietlna zapewnia wydajne ogrzewanie i nowoczesny wyglad. Dzieki zaawansowanej technologii podczerwieni gwarantuje równomierne i energooszczedne ogrzewanie. Ramka swietlna estetycznie komponuje sie z kazda aranzacja wnetrza. Idealny do pomieszczen mieszkalnych, biur lub lazienek, panel zapewnia dluga zywotnosc i latwy montaz. Stylowe i ekologiczne rozwiazanie grzewcze do kazdego domu. Nie zaleca sie sciemniania, poniewaz obniza to wydajnosc. Temperatura powierzchni: ok. 90°C - 105°C | Powierzchnia: teksturowana, malowana proszkowo na matowy bialy kolor | Sprawnosc promieniowania zgodnie z norma DIN EN IEC 60675-3 = 48% |
| Nadaje się również do użytku na mokro/na zewnątrz | Nie |






