T48/20 Inline transformátor TZ17, cerný, 150 W, 48 V DC
Skladem
Číslo článku
8123483
| Označení výrobku | T48/20 Inline transformátor TZ17, cerný, 150 W, 48 V DC |
|---|---|
| Číslo článku | 8123483 |
| Přípustná teplota okolí | -10°C - 40°C |
| Barva | schwarz matt |
| Třída ochrany | IP20 |
| Délka v mm | 267,500000 |
| Výška v mm | 43,6 |
| Šířka v mm | 22,0 |
| Jmenovité napětí | 220 - 240 V AC |
| Hmotnost [g/ks] | 376 |
| Požadovaná chladicí hmotnost g/m | 0 |
| Záruka v letech | 5 |
| Popis | Transformátor umoznuje pruchod rídicího signálu DALI |
| Vhodné i pro mokré/venkovní použití | Ne |