LF14 LED CCT svetelný rám pro infracervené vytápení IR6, 62W
Clánek je skladem, kontaktujte prosím pracovníky kanceláre
Číslo článku
8123407
| Označení výrobku | LF14 LED CCT svetelný rám pro infracervené vytápení IR6, 62W |
|---|---|
| Číslo článku | 8123407 |
| Barva | weiss |
| Světelný tok v lumenech | 4150 lm |
| Třída ochrany | IP44 |
| Úhel paprsku | 120° |
| Délka v mm | 948,000000 |
| Výška v mm | 25,0 |
| Šířka v mm | 648,0 |
| Aktivní výkon ve wattech | 62 W |
| Jmenovité napětí | 220 - 240 V AC |
| Hmotnost [g/ks] | 1572 |
| Požadovaná chladicí hmotnost g/m | 0 |
| Záruka v letech | 2 |
| Typ úhlu paprsku | fix |
| Popis | Svetelný rám pro infracervený panel kombinuje funkcnost s estetickým designem. Díky svému modernímu a elegantnímu designu se svetelný rámecek dokonale hodí do jakéhokoli konceptu místnosti a promení infracervený panel v dekorativní prvek. Ideální pro kazdého, kdo hledá efektivní resení vytápení s atraktivním vizuálním akcentem. Svetelný rám se snadno instaluje a dokonale ladí s infracervenými panely, címz vytvárí harmonický design místnosti. |
| Vhodné i pro mokré/venkovní použití | Ano |