IR3 Infracervený panel GP-Line, 620x620 mm, 345W
Skladem
Číslo článku
8123390
| Označení výrobku | IR3 Infracervený panel GP-Line, 620x620 mm, 345W |
|---|---|
| Číslo článku | 8123390 |
| Barva | weiss |
| Třída ochrany | IP44 |
| Délka v mm | 620,000000 |
| Výška v mm | 20,0 |
| Šířka v mm | 620,0 |
| Aktivní výkon ve wattech | 345 W |
| Jmenovité napětí | 230 V AC |
| Hmotnost [g/ks] | 5200 |
| Požadovaná chladicí hmotnost g/m | 0 |
| Záruka v letech | 5 |
| Popis | Infracervený panel s volitelným svetelným rámeckem nabízí úcinné teplo a moderní design. Díky pokrocilé infracervené technologii zajistuje rovnomerné a energeticky úsporné teplo. Svetelný rámecek se esteticky hodí do kazdého interiéru. Panel je ideální pro obývací pokoje, kanceláre nebo koupelny a zarucuje dlouhou zivotnost a snadnou instalaci. Stylové a udrzitelné resení vytápení pro kazdou domácnost. Stmívání se nedoporucuje, protoze tím klesá úcinnost. Teplota povrchu: cca 90 °C - 105 °C | Povrch: strukturovaný, matne bílý, práskove lakovaný | Úcinnost vyzarování podle normy DIN EN IEC 60675-3 = 57 % |
| Vhodné i pro mokré/venkovní použití | Ne |





