T48/20 Transformator Inline TZ15 plaski, czarny, 100W, 48V DC
W magazynie
Numer artykułu
8123482
| Oznaczenie produktu | T48/20 Transformator Inline TZ15 plaski, czarny, 100W, 48V DC |
|---|---|
| Numer artykułu | 8123482 |
| Dopuszczalna temp. otoczenia | -10°C - 40°C |
| Kolor | schwarz matt |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Długość w mm | 297,000000 |
| Wysokość w mm | 20,0 |
| Szerokość w mm | 16,0 |
| Napięcie nominalne | 220 - 240 V AC |
| Waga [g/szt.] | 152 |
| Wymagana masa chłodząca g/m | 0 |
| Gwarancja w latach | 5 |
| Opis | Transformator umozliwia przepuszczenie sygnalu sterujacego DALI |
| Nadaje się również do użytku na mokro/na zewnątrz | Nie |