LF15 Ramka oswietleniowa LED CCT do podczerwieni IR7, 70W
Artykul w magazynie, prosimy o kontakt z personelem biura
Numer artykułu
8123408
| Oznaczenie produktu | LF15 Ramka oswietleniowa LED CCT do podczerwieni IR7, 70W |
|---|---|
| Numer artykułu | 8123408 |
| Kolor | weiss |
| Strumień świetlny w lumenach | 4700 lm |
| Klasa ochrony | IP44 |
| Kąt wiązki | 120° |
| Długość w mm | 1248,000000 |
| Wysokość w mm | 25,0 |
| Szerokość w mm | 556,0 |
| Moc czynna w watach | 70 W |
| Napięcie nominalne | 220 - 240 V AC |
| Waga [g/szt.] | 1746 |
| Wymagana masa chłodząca g/m | 0 |
| Gwarancja w latach | 2 |
| Typ kąta wiązki | fix |
| Opis | Ramka oswietleniowa do panelu na podczerwien laczy funkcjonalnosc z estetycznym wygladem. Dzieki nowoczesnemu i eleganckiemu wzornictwu, ramka swietlna doskonale pasuje do kazdej koncepcji pomieszczenia i przeksztalca panel na podczerwien w element dekoracyjny. Idealne rozwiazanie dla kazdego, kto szuka skutecznego rozwiazania grzewczego z atrakcyjnym akcentem wizualnym. Ramka oswietleniowa jest latwa w montazu i doskonale pasuje do paneli na podczerwien, tworzac harmonijny wystrój pomieszczenia. |
| Nadaje się również do użytku na mokro/na zewnątrz | Tak |